Voňavé prádlo – myslíte si, že to je jediné, co aviváž dokáže? Ve skutečnosti ji můžete použít i zcela jinak, než jste zvyklí. A ptáte se, kdo na tyto věci přišel?

Přece šikovné ženy – hospodyňky, které po ní náhodou, nebo naopak z nouze sáhly v případech, kdy neměly po ruce nic jiného. A světe div se, aviváž se osvědčila skvěle!

Na nepřekonatelný lesk oken

Nepotřebujete speciální prostředky na leštění a mytí oken. Stačí, když do teplé vody přidáte trochu aviváže a máte čisté i perfektně lesklá okna na dlouhou dobu. Můžete použít i na mytí oken v autě.

Mastné fleky a nábytek jako nový

Mastný povlak na kuchyňské lince, otisky na zárubních, fleky na dveřích – to vše můžete jednoduše a rychle vyčistit pomocí aviváže. Postupujte stejně jako v předešlém případě – aviváž a teplá voda.

Potahy na autě

Objevil se Vám v autě na sedadle flek? V aviváži najdete skvělého pomocníka, jak skvrnu v autě odstranit. Smíchejte ji s teplou vodou v poměru 1: 4 a hravě tím vyčistíte znečištěné místo.

Koupelna

Pokud chcete, aby vaše dlaždičky získaly nepřekonatelný lesk a vypadaly skutečně jako nové, smíchejte aviváž s vodou v poměru 1: 2 a potom omyjte čistým hadříkem.

článek pokračuje na další stránce…