Odpuzení myší z vašeho domu může být skutečnou výzvou. Když je venku zima, myši chtějí zůstat v teple. To může znamenat, že se snaží dostat dovnitř vašeho obydlí.

Dnes Vám chceme představit způsoby, jak udržet myši dál od Vaše domu bez použití nebezpečných chemikálií či jiných jedů.

Chcete-li najít vstupní otvor, kterým se myši dostávají dovnitř, odborníci doporučují hledat malé otvory (tak malé jako desetník), kde můžete vidět světlo zevnitř ven.

Mnoho našich čtenářů doporučuje pořídit si kočku. To je pravděpodobně jeden z nejlepších způsobů, jak se zbavit myší, ale ne každý si ji může pořídit a proto vám dnes přinášíme několik skvělých nápadů, jak se zbavit myší.

Tabasco omáčka

Vím, že to zní šíleně. Vše, co musíte udělat, je pokapat několika kapkami Tabasco omáčky kolem základů vašeho domu.

Můžete také smíchat pár lžiček Tabasca s čajovou lžičkou mycího prostředku a dvěma šálkami horké vody a rozstříkat tento roztok do všech oblastí, kudy se mohu myši dostat dovnitř. Snadné, že?

Kayenský pepř

Dalším možným řešením je kajenský pepř. Jde o levný a přitom efektivní způsob, jak udržet myši daleko od Vašeho domu.

Každých pár týdnů posypejte pepř kolem potenciálních oblastí, kde se myslíte, že by se myši mohly propašovat dovnitř vašeho domova, a sledujte, jak se nedostanou dovnitř.

článek pokračuje na další stránce…