Intuice je dar, který obdrží jen vyvolení. Tento šestý smysl pomáhá proniknout k podstatě věcí a předvídat budoucnost.

Člověk obdařen intuicí nemusí dlouho analyzovat situaci, aby předpověděl, jaký bude její výsledek. Na druhou stranu, to má i nevýhodu, protože požadovaný vnitřní pocit přijde jen tehdy, pokud jste na to vhodně naladění.

V každém případě, ti, kteří vnímají svůj vnitřní hlas v životě méně klopýtají a chybují. Intuice jim pomáhá rozeznat, kde se nachází pravda a co jsou jen pusté lži.

Je nepostradatelným pomocníkem při výběru prostředí kde se rozhodnete žít, kamarádů či vaší druhé polovičky.

Astrologové věří, že některé znamení zvěrokruhu mají vyšší šanci řídit se v životě na základě své intuice. Které znamení to tedy jsou?

Rak

U Raků jsou na prvním místě vždy vztahy s nejbližšími, přátelé a rodina. Toto znamení si velmi opatrně a pečlivě vybírá lidi, které chce mít ve svém okolí. Od jeho kvalit závisí i jeho štěstí.

Raci si nové známosti vybírají poměrně dlouho, prověřují si jejich důležité vlastnosti jako například věrnost, oddanost, upřímnost, soucit – po absolvování tohoto testu je vpustí do svého světa. Je to právě intuice, která jim pomáhá odhadnout člověka s vysokou přesností.

Kozorožec

Lidé narození v tomto znamení mají nejrozvinutější intuici ze všech ostatních znamení. Ve svém podvědomí si uchovávají informace téměř o všem na světě.

Kozorozi toho vědí mnoho, ale ne každému to věší na nos, kvůli čemuž u některých lidí mohou zpočátku vypadat naivně. Rádi analyzují a racionalizují. Mohli bychom říci, že s objevem a závěrem jim dopomáhá reflexe. Ve skutečnosti mohou za své úspěchy děkovat jejich šestému smyslu.

Jsou velmi empatičtí, okamžitě vidí do lidské duše. Na přátelích si nejvíce cení silného ducha a připravenost přežít s nimi těžké, ale i dobré časy. Zbytek zůstane v kategorii známí.

článek pokračuje na další stránce…