Barva vlasů výrazně ovlivňuje sebevědomí a život žen. Už odedávna všichni říkají, že změnou barvy vlasů lze zcela změnit svůj život. Výběr té správné barvy může být občas velmi těžký.

Vyhněte se chybám při barvení vlasů a to tak, že si vyberete barvu v závislosti na znamení zvěrokruhu. Je jasné, že astrologové nejsou kadeřníci, ale mohou vám doporučit barvu, ve které najdete své uspokojení.

Jak si vybrat správnou barvu vlasů

Beran

Ženy tohoto znamení by měly věnovat pozornost kaštanovým odstínům s červeným odstínem. Mimochodem, právě fičí barva třešní a je velmi trendy. Bohatá kaštanová nebo čokoládová barva je právě to, co potřebujete pro vaši optimistickou povahu.

Býk

Představitelé tohoto znamení jsou velmi praktičtí a spolehliví. Sedí jim nejvíce medové odstíny vlasů, které jim pomohou probudit jejich smyslnost a najít harmonii, kterou vždy hledají. Astrologové doporučují vyzkoušet i světlejší barvy.

Blíženci

Blíženci často mění svou barvu vlasů a nebojí se pokusů a experimentování. Jedinou podmínku, kterou by měli dodržet je, že barva být měla být čistá. Pokud jsou vlasy unavené z přechodu z blond do tmavších odstínů, pak je nejlepší přesedlat na karamelovou barvu.

článek pokračuje na další stránce…