Je úžasné, jaká léčiva pro nás příroda nabízí. Bohužel, ne vždy o tom máme dostatečné znalosti a raději sáhneme po lécích s rychlým účinkem. Neměli bychom zapomínat na dary přírody, které nám mohou zlepšit zdraví, celkový stav organismu a v neposlední řadě i vzhled.

Dnes vám řekneme něco o česnekových slupkách. Obsahují unikátní látku – bioflavonoid quercetin, který je známý svým efektem proti stárnutí. Patří mezi vzácné skupiny vitaminů P, posiluje regeneraci tkáně a chrání tělo před toxiny.

Jak konzumovat slupku z česneku

Léčivý extrakt

Ujistěte se, že na slupkách nejsou žádné stopy po škůdcích, jsou čisté a lesklé. Nejdříve se musí vysušit a následně rozdrtit na prášek pomocí mlýnku na kávu. Pomleté ​​slupky přesypte do skleněné nádoby s uzavíratelným víčkem.

Pro přípravu extraktu si 1 PL prášku zalijte 250ml vroucí vody, přikryjte a nechte přes noc odstát. Nápoj si rozdělte na polovinu a během dne vypijte všechno. Tento postup praktikujte 1 měsíc, pak si dejte přestávku v délce 10 dní a opět opakujte. Pomůže vám normalizovat fungování ledvin, srdce, zvýší vaši imunitu, odstraní toxiny a omladí.

článek pokračuje na druhé stránce….