Tento soubor domácích cviků vám pomůže zbavit se tuku za 10 týdnů bez přístrojů

Pro všechny kdo mají málo času.

Pevné a krásné tělo výrazně zvyšuje sebevědomí. Ale většina lidí prostě nemá čas jít do posilovny a mít doma stroj na cvičení často není možné kvůli nedostatku místa nebo prostředků. Ale to neznamená, že musíte se sportem končit.

Cvičení publikovaná společností APost nevyžadují žádné simulátory ani speciální zařízení. Můžete je dělat doma nebo v parku.

Zde je plán cviků, která vám pomohou zhubnout.

1. Dřepy

Nohy dejte od sebe na šíři ramen, chodidla směřují vpřed. Ruce sepněte před sebou. Když jdete do podřepu, přeneste váhu těla na paty. Pomalu jděte do dřepu, jako byste chtěli sedět na imaginární židli. Ujistěte se, že máte záda zcela rovná. Zůstaňte v této poloze, dokud nepocítíte ve stehenních svalech mírné pálení.

2. Výpady

V pozici ve stoje srovnejte záda. Natáhněte ruce tak, abyste je měla na úrovni hrudníku. Proveďte výpad vpřed levou nohou. Levé stehno by mělo být rovnoběžné se zemí. Vraťte se do výchozí pozice a opakujte pravou nohu.

3. Kliky

V pozici na všech čtyřech dejte ruce od sebe na šíři ramen. Ujistěte se, že vaše zápěstí a lokty jsou na úrovni prsou. Natáhněte nohy, opírejte se o ruce. Vaše tělo by mělo vypadat jako přímka. Pokrčte lokty a spusťte celé tělo k podlaze. Vraťte se do výchozí polohy tím, že natáhnete lokty a tělo zvednete vzhůru.

článek pokračuje na další stránce…