Není nic lepšího, než si dopřát lahodný svěží koláček nebo sladkou čokoládu, která uklidní vaše nervy. Není divu, že zbavit se chuti na sladké je pak velmi těžké.

Mnozí lidé se snaží limitovat počet dezertů, jen aby si udrželi svou postavu. Bohužel, někdy to není vůbec snadné …

Přečtěte si následující článek, jak odolat sladkostem bez větší námahy. Samozřejmě, můžete zkoušet i jiné drastičtější odpírání, ale existují i ​​jednodušší způsob.

Sezamové mléko

Častá chuť na sladké není jen tak bezdůvodná. Kromě vašich stravovacích návyků, za touhou něco sníst s vysokým obsahem glukózy může být nedostatek vápníku a hořčíku. Sníst dezerty a dorty chtějí zejména ti, kteří dodržují dietu.

Hubnoucí organismus je mnohem více náchylnější na pokušení. Nedostatek energie vyžaduje glukózu, která se rychle absorbuje a bude působit jako energetická bomba. S pomocí sladkostí se vám sice podaří zabojovat s nedostatkem energie, ale jen na krátkou dobu.

Jak si pomoci? Konzumujte sezamové mléko! Sezam má vysoký obsah vápníku, hořčíku, vitamínu A, E, C, a skupiny B. Je vysokokalorický proto vaše tělo získá dostatek potřebné energie, ale nebude mít žádný vliv na hmotnost.

Připravte si sezamové mléko! Recept a postup přípravy najdete na druhé stránce…