Každý den můžeme jíst různé druhy ovoce. Všechno ovoce nám nabízí spoustu živin, které jsou životně důležité pro naše celkové zdraví.

V tomto článku se zaměříme na ananas. Toto ovoce je oblíbené u mnoha lidí po celém světě. Jeho chuť je úžasná. Ananas je skvělý pro naše kardiovaskulární, respirační a zažívací systémy.

National Health Service Velké Británie tvrdí, že ideální denní dávka ananasu jsou 2 plátky např. 12 kousků.

Ananas obsahuje velmi jedinečnou směs, která vám pomůže zabránit mnoha nemocem a zlepší vaše celkové zdraví.

V dnešním článku Vám představíme všechny výhody, které vaše tělo může spotřebovat z 2 plátků ananasu každý den! Podívej se!

Toto se stane Vašemu tělu, když budete jíst 2 plátky ananasu každý den:

1) Snižuje zánět:

Ananas je plný bromelainu. Je to úžasná látka, která může být použita k boji proti zánětům. Také nám pomáhá léčit rány rychleji, snižovat bolest a otok a okamžitě odstraňuje poškozené buňky.

Může také urychlit regeneraci pojivové tkáně, v případě, že se používá k léčbě sportovních úrazů, jako jsou: vyvrtnutí, puchýře a modřiny.

2) Blahodárný pro funkci srdce:

Ananas obsahuje velké množství vitaminu C, který pomáhá našemu tělu se chránit před kardiovaskulárními problémy. Pomáhá nám také produkovat více kolagenu v našich cévách, svalech a kostech.

3) Chrání zrak:

Ananas obsahuje vitamín A a beta-karoten – tyto vitamíny nám pomáhají zachovat si náš zrak zdraví. Každodenní užívání ananasu nám pomůže snížit riziko vzniku makulární degenerace.

článek pokračuje na další stránce..