Rok mírumilovného Vepře, který tiše usedne na trůn 5. února 2019, bude nejvýhodnější pro toho, kdo udělá tyto úkony:

konečně vyškrtnete ze života všechny ty, kteří vás stáhli na dno, a usmíříte se s těmi, kterým jste chyběli. Navíc je to rok nových koníčků, realizace myšlenek a nápadů a ano, dobrý Žlutý kanec vám přinese spoustu dobrých věcí!

Očekává se, že rok Prasete 2019 bude mít jasnou, aktivní a otevřenou touhu žít, budovat, užívat si života ve všech jeho podobách. Mnozí z nás přestanou přemýšlet o zítřku a začnou oceňovat to, co mají v tomto konkrétním okamžiku.

Rok 2019 bude obzvláště šťastným pro znamení zvěrokruhu s vodním prvkem: pro Raky, Štíry, Ryby. Štěstí budou mít také: Býci, Lvi, Vodnáři. Z praktického hlediska dojdou k naplnění všech tužeb, včetně tajných. A jako by to Vesmír sám chtěl. Události se v roce 2019 pro uvedená znamení budou vyvíjet tak, že budou mít úspěch, i když si ho ani nebudou přát, ale neměli by polevovat ve svém úsilí, protože štěstí miluje silné a vytrvalé.

Co přinese rok 2019 každému z nás, to řeknou hvězdy.

Horoskop na rok 2019: BERAN (21. 3. — 20. 4.)

Lidé v tomto ohňovém znamení mají velké štěstí, protože celý roku Zemního prasete 2019 na ně bude mít příznivý vliv. V únoru, s příchodem Prasete, budete muset zapomenout na zábavu, protože Berani s radostí začnou dělat obchody a zvládnou nové aktivity. Možná, že ne všechno půjde hladce, ale v roce Prasete budou události jasné, zajímavé, slibné v určitých oblastech života. Ačkoliv vzniknou potíže, Beran se dokáže se složitostmi vyrovnat a získat podporu od rodiny a přátel.

První polovina roku bude pro Berany bodem zvratu, dojde k osudovým setkáním s důležitými lidmi a provedou vážná rozhodnutí, dočkají se možná i povýšení v práci a možná i změny bydliště. To vše v období od února do července 2019; dívky ve znamení Berana budou okouzlující, plné síly a energie.

V únoru až březnu 2019 přehodnotí Berani svůj postoj vůči ostatním, čímž změní svůj život k lepšímu. V této době je lepší upustit od krátkodobých románů a frivolních svazků. Pokud neplánují vaši partneři zrovna pochod Mendelsona, je nesmírně důležité být ve vztazích opatrný.

V květnu až červnu 2019 budete chtít začít podnikat, neváhejte ani sekundu, začněte rychle, než to ostatní zaregistrují. Budete mít hodně štěstí, využijte této chvíle.

Druhá polovina roku Prasete naplní Berana bohatým životním rytmem, zástupci tohoto znamení zvěrokruhu se budou snažit uspět ve všem a všude, aniž by ztratili dlouho očekávanou šanci. Toto úsilí slibuje úspěch.

Horoskop na rok 2019: BÝK (21. 4. — 20. 5.)

Vzhledem k tomu, že celý rok 2019 prochází pod ochranou přírodních sil Země, budou mít Býci příležitost vzít si od života vše, co si budou přát. Získají výhody v profesionální sféře a v oblasti obchodních zájmů. Pokud jde o nečinnost, budou v roce 2019 dokonce i trochu líní ve svůj prospěch.

Horoskop pro rok 2019 zajistí Býkovi štěstí a úspěch nejen v nových podnicích, ale i v probíhajících dlouhodobých projektech, inspirace jim přinese novou moc.

Myšlenky je osvítí doslova každý den a samotní Býci budou schopni využít své myšlenky a proměnit cíle, které je napadly, do reality. I když budou mít hodně plánů, ne všechny se podaří realizovat, jak bylo původně plánováno, ale to je přesně ten případ, kdy hvězdy vědí nejlépe, že všechno bude ještě lepší, než si to Býci představovali.

Na konci jara a počátkem léta 2019 se mnoho Býků stane rodiči. Budou o děti přehnaně pečovat a pocity je zcela přemohou. Horoskop pro rok 2019 radí Býkům naladit se na vážnou vlnu, můžete směle vstoupit na radnici, i kdybyste předtím měli určité pochybnosti.

Zamilovaných Býků bude na radnici hodně. Jako by se všichni domluvili, že se v roce Prasete vezmou. A opravdu je načase upustit od podezíravosti a odevzdat se pocitu, ačkoli na racionalitu bychom neměli také zapomínat. Ano, o tom to je a na to i Býci sami myslí, neměli by jen vydělávat a hýřit, ale také si dávat něco stranou.

Již v listopadu 2019 ušetří Býk slušné množství peněz, za které bude moci bez problémů koupit auto, chalupu a dokonce i soukromé letadlo. V zimě horoskop na rok 2019 Býkům slibuje ne příliš dlouhý, ale velmi zajímavý výlet do jiného města nebo dokonce země.

Rada a předpověď astrologa pro rok 2019: Pokud je Býk osamělý, setká se s druhou polovičkou, a pokud ji již dávno našel, pak je čas se rozhodnout a založit rodinu, již ženatý Býk může pomýšlet i na potomka. Rok 2019 bude pro Býky časem příležitostí a svobodné vůle.

Horoskop na rok 2019: BLÍŽENCI (21. 5. — 20. 6.)

Blíženci v roce 2019 budou odměněni za svoji bezstarostnou povahu. Pozice Blíženců v trojici vzdušných znamení (Blíženci, Váhy, Vodnáři) bude v roce 2019 taková, že na nebeské sféře zaujmou své místo v nestabilním kříži (Střelec, Blíženci, Ryby a Panny).

Nestabilní znamená agilní, flexibilní, proměnlivý. Situace v roce 2019 je povaze Blíženců příznivá. Nehledě na všechny neočekávané rány osudu Blíženci neztratí důvěru. Navíc se budou cítit, jak se říká, jako ryba ve vodě. Vyhnou se překážkám a půjdou dál, i když se něco pokazí.

Do února 2019 budou tyto bezstarostné děti poněkud v limbu, protože Prase jim slíbilo úspěch v podnikání a štěstí v lásce, a dokonce i finanční úspěch, ale toto všechno získají pouze tvrdě pracující, uvědomělí a zodpovědní Blíženci. O Blížence není třeba se strachovat, již na jaře si vyřeší všechny loňské problémy a začnou realizovat nové plány.

V březnu a dubnu čekají na Blížence zajímavé a lákavé nabídky, život bude dynamický jak v práci, tak i doma. Blíženci budou cítit touhu po kreativní činnosti, protože Prase miluje neobvyklé lidi a chráněnce Merkuru bude podporovat ve všem.

Léto 2019 bude dobré a zábavné. Červenec věnuje Blížencům první plody jejich činnosti, budou si moci trochu odpočinout a na chvíli se vydat na dovolenou. Mimochodem, je velmi pravděpodobné, že právě na dovolené se Blíženci setkají s lidmi, kteří se mohou stát jejich partnery nebo budou užiteční v podnikání. A svobodomyslní Blíženci prožijí úžasný románek, který pravděpodobně vyústí v něco dalšího… A vzdejte se extrémních sportů, kde je vysoké riziko zranění.

Na podzim obdaruje Prase Blížence poukázkami do exotických zemí, už tam na ně čekají. Bude to krásný rok.

Horoskop na rok 2019: RAK (21. 6. — 22. 7.)

Horoskop pro rok 2019 předpovídá Rakům důležitá a slibná setkání. Je třeba říci, že v roce Psa se Raci cítili tak šťastní a bezstarostní, že s příchodem Žlutého kance by měli být trochu opatrnější. Ale hlavně se zvlášť nevzrušovat. Horoskop pro rok 2019 doporučuje, aby byli Raci optimističtější, pak všechno půjde správným směrem.

Na jaře a v létě roku 2019 budete naplněni novými nápady − kreativními a nestandardními. Jděte do toho! Abyste dosáhli správného výsledku, měli byste být vnitřně naladěni a současně byste měli naslouchat, co vám radí vnitřní hlas.

V roce Žlutého prasete nebudete mít žádné problémy s penězi, úroky poběží, obchody budou vzkvétat, v práci budete úspěšní. Prase radí Rakům, aby si šetřili peníze, když budou, ale na druhé straně byste neměli zapomínat něco si dopřát.

Koncem září 2019 budou Raci unaveni komunikací, stáhnou se do sebe a omezí kontakty s ostatními, možná i s nejbližšími. Řádných úspěchů dosáhnou ti z toho znamení, jejichž výsledek závisí pouze na nich, protože pro ně bude velmi těžké pracovat v týmu. V osobním životě je možné očekávat konflikty v rodině.

Listopad−prosinec 2019 dá Rakům skutečnou šanci setkat se s jejich spřízněnou duší. Mimochodem, je možné, že Raci, kteří mají rodinu, pocítí až neskutečnou fyzickou přitažlivost své druhé polovičky, s níž již žijí dlouhou dobu. Vášeň se obnoví, oheň vzplane novou silou.

Astrologova rada: Neztrácejte čas s lidmi, kteří do vašeho života přinášejí negativní věci. Budou možné problémy s gastrointestinálním traktem a výskytem nadváhy. Snažte se jíst správně a alespoň trochu cvičit.

Obecně platí, že rok Prasete slibuje pro Raky spoustu nových známostí, které mohou přerůst do silného přátelství nebo dlouhodobého romantického vztahu, i když jen tehdy, když to lidé v tomto znamení budou chtít.

Horoskop na rok 2019: LEV (23. 7. — 22. 8.)

Pro mnoho Lvů to bude finančně úspěšný rok. V první polovině roku bude Lev vždy v centru pozornosti a jeho pracovní úspěchy budou nakonec oceněny a bude povýšen.

V březnu 2019 se tato ohnivá stvoření stanou favority týmu a šéf bude Lvy dávat za příklad.

Rada astrologa: Rozdělte síly a nepřepínejte se. Přemýšlejte o tom, co potřebujete, a nespěchejte s řešením problémů jiných lidí (pravda, nakolik je to možné?!). Když se budete honit v práci i v rodině, můžete si podrýt své zdraví, nezapomeňte si udržet rovnováhu.

Jaro 2019 vám poskytne spoustu nových dojmů a nápadů, potkáte nové a zajímavé lidi, ti vás zase seznámí s další fascinující aktivitou − může to být umění, esoterika nebo něco jiného. Váš nový koníček vás ochrání před možnou sklíčeností a beznadějným smutkem a dokonce se stane zdrojem zisku.

V létě 2019 mají osamělí Lvi velkou šanci setkat se se svou pravou láskou. Emoce budou navíc tak silné, že jim přinesou vážné změny: přestěhování do jiného města nebo země, změnu zaměstnání, opuštění rodiny atd. Lvi mající rodinu mohou očekávat přírůstek nebo jen ohnivý záblesk vášně, který potrvá do konce roku 2019. Červenec přinese Rakům dobrodružství a v srpnu budou vážně přemýšlet o stěhování.

Na podzim budou Lvi smutní a nebude to jen vlivem počasí. Po celý rok se nahromadí nejen pozitivní, ale i negativní nálada, která začne ničit zástupce tohoto znamení zvěrokruhu, pokud si to včas neuvědomí a nedopřejí si zasloužený odpočinek… Odpočněte si od všeho a od každého.

Horoskop na rok 2019: PANNA (23. 8. — 23. 9.)

V roce 2019 budou Panny ve svém živlu, budou pociťovat nárůst síly, stejně jako vznik slibných trendů, takže rok proběhne snadno a přirozeně, navíc pod vlivem Merkuru. To je úžasný okamžik, kdy bude možno změnit průběh života, jednoduše usilovat o realizaci cílů. Panny se ocitnou na seznamu šťastných a budou slavit úspěch až do konce února.

Znamení Panny se vztahuje k trojici znamení na Zemi. A to není vše. Vlastní znamení paní roku je Voda. Možná, že neexistuje harmoničtější kombinace znamení, takže hlavní trend roku bude pro vás příznivý, pro Panny bude tento rok opravou chybných rozhodnutí a hodnocení. Nyní je pravý čas sklizně. A budete sklízet přesně to, co jste zaseli.

Horoskop na tento rok předpovídá, že léto 2019 bude pro vás nepředvídatelné. Budete se spoléhat na „klidné a spokojené trávení času“, ale trochu jinak… Obecně budete vědět všechno, ale nebudete překvapeni, když se náhle (jako bleskem) rozhodnete přestěhovat do jiné země, oženit se, rozvést se nebo mít dítě. Hlavně se nebojte, na konci vše bude v pořádku a nebude tomu jinak. Vždyť jste miláček Prasete, který vládne roku 2019, takže všechno bude v pořádku.

Na jaře 2019 se vztahy s ostatními stanou ještě lepšími, nedojde k žádnému problému, možná některá osamělá Panna zakusí milostný románek, není vyloučeno, že to bude v práci. S největší pravděpodobností tento vztah skončí později v manželství. A to není vtip, pro ty, kteří jsou svobodní, odborníci slibují spoustu zajímavých věcí, zejména vzrušující události, vytváření silných, radostných vztahů. Budete potěšeni vzrušujícími setkáními, která budou doprovázena úžasnými okamžiky.

Astrologova rada: vyhněte se prochladnutí (zejména v zimě) a dalším nadměrným zatížením těla, mohou oslabit vaše tělo chronickými onemocněními. To byste určitě nechtěli.

V listopadu 2019 obdrží Panny zajímavou nabídku managementu nebo obchodních partnerů. Důkladně zvažte vaše výhody a nevýhody, minimalizujte pravděpodobnost, že něco půjde hůř, než jste původně plánovali.

článek pokračuje na další stránce…