Mnozí z nás vědí, jak užitečné je aktivní uhlí, a myslí si, že ví, jak a proč by se mělo používat, ale není to tak úplně pravda. Většina lidí neví, že tento lék je schopný víc než jen vyřešit problém odstranění toxinů z těla. Uvádíme celý seznam problémů, které řeší aktivní uhlí.

Víte, co dokáže aktivní uhlí? Uložte si úplný seznam, kdy je používat.

Prostředek proti nadýmání a plynatosti.

Všichni lidé vědí, co jsou to plyny. U průměrného člověka se plyny uvolňují 14krát denně. Tento jev se považuje za zcela normální.

Nicméně pokud vás z nějakého důvodu začala trápit plynatost nebo nadýmání břicha, doprovázené ostrými bolestmi, aktivní uhlí vám od toho pomůže.

Na základě nedávného výzkumu amerických vědců užití aktivního uhlí před jídlem podstatně snižuje množství střevních plynů.

Uhlí může také snižovat hladinu cholesterolu.

Zvýšený cholesterol v těle zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění o 100 %.

Při jednom výzkumu se prokázalo, že lidé, kteří užívali osm gramů aktivního uhlí denně po dobu jednoho měsíce, snížili svůj škodlivý LDL cholesterol o více než 40 %, zatímco množství dobrého cholesterolu se zvýšilo téměř o 10 %.

Proč tedy používat různé statiny s jejich vedlejšími účinky?!

Uhlí přispívá ke zdravé funkci ledvin.

Někteří čtenáři pravděpodobně nevědí, že každý den naše ledviny vyčistí 115−140 litrů krve, což produkuje 1−2 litry moči, skládající se z nepotřebných látek a přebytečné tekutiny.

Spolu s játry se ledviny považují za nejdokonalejší čistící systém známý člověku v přírodě.

článek pokračuje na další stránce…