Odpověď je jasná, ale přece. Podívejme se, co nám řeknou hvězdy. Zjistili jsme, která žena je nejlepší podle zvěrokruhu a od které byste měli dát ruce pryč.

Ženy podle znamení zvěrokruhu

Štír

Zatraceně krásná, šíleně atraktivní a velmi inteligentní žena. Štír je nejhorší ženou na světě. Vždyť muž, který se ožení s touto ženou, se ve skutečnosti prodává do otroctví. Není pochyb, sloužit tak vzácné dámě čestně a s potěšením, ale pokud si budete zvykat na její složitý charakter, budete mít pleš, erektilní dysfunkci a důchod.

Ryby

Oženit se s Rybou – to je jako mít kotě. Ryby jsou nadpozemské a atraktivní bytosti. Pokud bude mít žena dobrou náladu, budete ji moci pevně stisknout. Ale podle nějaké záhadné příčiny, zástupci silnějšího pohlaví padají do fanatické závislosti na tomto znamení zvěrokruhu. I když se nějakému odvážlivci podaří vyprostit se ze spár Ryby, jeho život ztratí smysl a bude prázdný.

Lev

Nejodvážnější jdou do boje se Lvy. Lvice je jako drahá vitrína, má ty nejkrásnější ozdoby, ty nejúžasnější automobily, prostě má všeho hodně. Vše záleží na chuti tohoto dravce. Teoreticky, rozvod se Lvem možný je, ale po rozvodu se tyto ženy stanou nudnými a bledými kopiemi.

Střelec

Žena satana. Vše, co potřebuje, je vaše nesmrtelná duše. Jak žena řekne, tak bude a ve všem. Pokud se odvážíte vzepřít – budete se škvařit v horkém pekle.

Blíženci

Nejnebezpečnější druh ženy. Ona ví, jaký je její manžel ve skutečnosti. Nic před ní neschováte, a ani se o to nepokoušejte. Jejímu jestřábímu oku nic neunikne.

článek pokračuje na druhé stránce…