Toxiny, tedy škodlivé látky, pronikají do lidského organismu každý den, a to nejenom z okolí, ale také prostřednictvím stravy. Víte, jak se do vašeho těla dostanou? A jak se jich každodenně zbavovat? Tento článek stojí za přečtení, jelikož se v něm všechny tyto důležité informace dozvíte.

Jak se do vašeho těla dostanou škodlivé látky?

Toxiny mohou do vaše organismu proniknout skrze stravu a nápoje. Problémem je také kouření cigaret. Detoxikace má však cenu i pro kuřáka, který se svým návykem přestat nemůže, jelikož ho aspoň částečně zbavuje toxických látek, které ubližují jeho organismu. Vliv má samozřejmě také prostředí, ve kterém žijete a pracujete. Ve vzduchu je přítomna řada toxických látek, které se usazují na sliznicích dýchacích cest a nesou je do dalších částí organismu. Toxiny se k vám také dostávají přes sliznici pohlavních orgánů, tudíž i váš partner silně ovlivňuje vaše zdraví. V neposlední řadě vás také ohrožuje bodnutí hmyzem, paraziti či poranění pokožky.

Jak se projevuje nadbytek toxinů v organismu?

Pokud máte v těle množství toxinů, jste náchylnější k onemocněním infekčním, k nachlazení, chřipce nebo jste celkově častěji nemocní. Navíc vás trápí únava, vyčerpanost či nepříjemné bolesti hlavy.

Vyčistěte své tělo – recept najdete na druhé stránce příspěvku